Sedat Uçan İletişim

Sedat Uçan İletişim, adresinden bizle iletişime geçerek menajeri aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Sedat Uçan İletişim adreslerinden bize ulaştığınız takdirde size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır ve programlar hakkında bilgi verilecektir. Sedat Uçan Resmi Menajeri ile irtibata geçerek düğün törenlerinizde, nişan törenlerinizde, sünnet törenlerinde ve her türlü tasavvufi etkinliklerde sanatçımızı konuk olarak davet edebilirsiniz. Sedat Uçan, organizasyonlara katılmak dışında bir de albüm kayıt ve hazırlıklarına devam ettiği için menajeri aracılığıyla uygun bulunduğu günler hakkında ve programları hakkında bilgi verecektir.

Sedat Uçan İletişim

Sedat Uçan İletişim, Tasavvufi müziğin aranan isim Sedat Uçan’ı özel günlerinizde, düğün töreni, kına, sünnet töreni gibi davetlerinizde konuk etmek isterseniz Sedat Uçan İletişim adreslerinden bize ulaşabilir ve siz de sanatçımızı organizasyonlarınızda misafir ederek eşsiz bir ilahi ziyafetine erişebilirsiniz. Eminiz ki ilahiler eşliğinde güzel bir organizasyon ile konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayacaksınız. Sedat Uçan Menajeri ile irtibata geçebilmek için, Sedat Uçan İletişim adreslerinden e-mail ve telefon yoluyla kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medya’da Sedat UÇAN

Menajerlik Numaraları

Cep: 0553 593 3625  Cep: 0552 245 3425 Cep: 0532 288 1115  Cep: 0533 314 6125 Mail: info@ozturkorganizasyon.com.tr
Sedat Uçan Kimdir?

Sedat Uçan Kimdir?

dividerdivider
Sedat Uçan İletişim

Sedat Uçan İletişim

Sedat Uçan Kimdir?

Sedat Uçan İletişim, Erzurum ilimize bağlı olan İspir ilçesinde 1975 yılında dünyaya gelmiştir. İspir ilçesinin Ardıç köyünde doğan sanatçı, lise eğitimine kadar Ardıç köyünde yaşamıştır. Lise eğitimini İspir ilçesinde bir İmam Hatip lisesinde tamamlamıştır.

Çok küçük yaşlarından itibaren beste yapmaya başlayan sanatçı, tasavvuf müziğine özel bir ilgi duymaktadır. Kariyerini de bu yön doğrultusunda ilerletmektedir.Sanatçı güzel ve akıcı olan sesiyle sektördeki birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Sedat Uçan İletişim

Sedat Uçan İletişim, ilahi sanatçılığı dışında söz yazarlığı ve bestecilik de yapmaktadır. Çocukluğundan beri edindiği tasavvufi bilgileri kendi sözleri ve besteleriyle buluşturarak güzel eserler ortaya çıkarmıştır. Özenle hazırladığı eserlerini de hayranlarının beğenisine sunmuştur.

Sedat Uçan, Allah sevgisini ve onun çevresindeki her türlü dini konuyu ilahilerinde ele alıyor ve bize eşsiz bir ilahi ziyafeti veriyor. Sanatçı, yurt içi ve yurt dışı da dâhil olmak üzere tüm Müslüman kitle tarafından en sevilen ilahi sanatçılarından biri olmayı en kısa zamanda başarıyor.

İlk çıkış ilahisi olan “Muhammed’in Hürmetine” isimli ilahisi ile büyük bir kitlenin sevgisini kazanmıştır. Sanatçı, ilk çıkış parçası Muhammed’in Hürmetine’yi çıkardığı günden beri büyük bir hayran kitlesini etrafında toplamayı başarmıştır.

Sedat Uçan İletişim, Sanat felsefesi olarak, sanatın Allah için yapıldığını özellikle vurgulayan sanatçı, şuana kadar 1000’in üzerinde konser vererek sevenlerinin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Avrupa’da da konserler vermekte olan sanatçı Fransa, Belçika, Almanya, Danimarka başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde konserler vermiştir. Dini programlara ve etkinliklere sık sık davet edilen sanatçı, bu zamana kadar birçok belediyede konserler vermiş ve belediyelerin dini programlarına konuk olmuştur.Sanatçı, 2009 ve 2010 yıllarında Nihat Hatipoğlu ve Mustafa Karataş gibi önemli hocaların TV programlarında birçok defa konuk olarak yer almıştır. Ayrıca sanatçımız kına, düğün töreni ve sünnet töreni gibi organizasyonlarda da konserler vermeye devam etmektedir. Sedat Uçan herkesi etkileyen sesiyle birçok müzik şirketinin de dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Sedat Uçan İletişim

Sedat Uçan İletişim, zel günlerin ve davetlerin aranan ismi olan Sedat Uçan, tüm enerjisini tasavvufi müziğe vermektedir ve çalışmalarını bu yönde ilerletmektedir.İlahi söyleyen sanatçılar arasında en büyük popülerliğe sahip olan sanatçı, organizasyonlara katılarak halen mesleğini devam ettirmekte ve başarılarıyla adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca sosyal medya hesaplarında da hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahiptir.Sedat Uçan, nefesinin yettiği müddetçe ilahi besteciliğine ve tasavvufi müziğe devam edeceğini kendi sözleriyle ifade etmiştir. Ömrünü tasavvuf müziğine adayan sanatçımız tasavvuf müziğinde birçok eser ortaya çıkarmıştır.Sedat Uçan ayrıca Türkiye’de ve Avrupa’daki Müslüman kitle tarafından en çok dinlenen ilahi sanatçısıdır. Sanatçı bu yönüyle Türkiye dışında da ün kazanmıştır. Dünya’ya açılan sanatçımız seslendirdiği ilahiler ile kulaklarımızın pasını silmeye devam etmektedir.

Numaranızı Bırakın, Biz Sizi Arayalım!

SEDAT UÇAN’IN BAZI ESERLERİ

Sanatçı, eserleriyle büyük dikkat çekmeye başladığı yıllardan beri yılda bir kez albüm yapmayı asla ihmal etmemiş ve albümlerinin tamamını tasavvufi müziklerden oluşturmuştur. Sanatçı albümlerini müzik marketlerde ve dijital ortamlarda satışa sunmuştur. Sanatçı, bu albümleriyle birçok hayran kitlesine sahip olmuştur. Sedat Uçan, hayran kitlesi için hala kaliteli eserler üretmeye ve güzel sesiyle herkesi mest etmeye devam etmektedir. Sanatçı 20 yıldır eserler üretmektedir ve bu zaman zarfında birçok eserini piyasaya sunma fırsatı bulmuştur.

  • Albümleri; Al Beni Yüreğine, Aşk Elinde, İlanım Var, Yüceler Yücesi, Adına Kurbanım, Allah Yeter ve Müsaden Var mı ile Sedat Uçan müzik piyasasına damgasını vurmayı başarmıştır. Bu albümlere halen çeşitli müzik marketlerde ve dijital ortamlarda kolaylıkla erişilebilmektedir.
  • 1998 yılından beri sanat camiasının içinde bulunan Sedat Uçan’ın 10’dan fazla albümü bulunmaktadır. Sedat Uçan’ın albümlerinden sırayla bahsedecek olursak, Müsaden Var mı albümü; Ben Bende Değilem, Gönül, Gül Efendim, Hz. Hamza, İnşallah Geleceğim, Kara Tren, Müsaden Var mı ve Ölümü Dünyadan Kaldıramazsın parçalarından oluşmaktadır. İnşallah geleceğim parçasıyla Medine’ye özlemini dile getiren sanatçı bu albümüyle büyük bir beğeni toplamıştır.
  • Allah Yeter albümünde; Allah Yeter, Bülbüller Sazda, Gel Gel Efendim, Görsem Ağlayı Ağlayı, Gözde Sürme, Islandı Seccadem, La İlahe İllallah, Ne Yazar adlı eserleri yer almaktadır. Allah Yeter parçasında, her sıkıntıda ve sorunda Allah’ın bize yeteceğinden bahsetmiş ve bu albümle de müzik piyasasına adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır.
  • Adına Kurbanım albümünde; Açtım Ellerim Semaya, Adına Kurbanım, Annem, Gözlerim Seni Arar, Hasret, Mecnunun Olmuşum, Medine’nin Yolcuları, Zalim Nefis adlı parçaları bulunmaktadır. Adına Kurbanım ilahisiyle Hz. Peygambere olan sevgisini sözlere döken sanatçı bu albümüyle de geniş bir hayran kitlesini kendisine hayran bırakmıştır.
  • Yüceler Yücesi albümünde; Aldanmayın, Ben Sana Aşık, Derdimin Dermanı, İman Ettim, Kanayan Yara Filistin, Özünde İslam, Ravza, Seni Çok Seviyorum, Yüceler Yücesi adlı eserleri yer almaktadır.
  • İlanım Var albümünde; Ağlaya Ağlaya, İlanım Var, Zeynebim Kerbela, Yolundayız Ya Muhammed, Her Tarafım Oldu İsyan, Nebiler Nebisi, Vurgunum, Seni İsterim, Bir Bilebilsen adlı eserleri bulunmaktadır.
  • Aşk Elinde albümünde; Gel Allah De, Nebi Sultan, Sevdim Seni, Güzel Medinem, Gururlanma İnsanoğlu, Veysel Karani, Aşk Elinde, Mekkeye, Gidemedim, Sevdası Resul adlı 10 parça yer almaktadır. Aşk Elinde parçasında “Kâinatın aşktır özü, Aşktır her şeyin içyüzü” diyerek tüm kâinatın özünün aşk olmasından bahsetmiştir.
  • Sanatçının son albümü olan Al Beni Yüreğine de ise 8 parça bulunmaktadır. Bunlar; Al Beni Yüreğine, Annem, Subhanallah, Onsekizbin Aleme, İslam güzel ahlaktır, Her şeyin sahibi Allah, Davet ve Ayrılık parçalarıdır. Büyük ilgi gören albüm 2018 yılında satışa sunulmuştur. Bu albümünde de dillere destan sesiyle karşımıza çıkarak bize büyük bir ilahi ziyafeti sunmuştur.
  • Sanatçı halen organizasyonlarda, etkinliklerde, düğünlerde ve kına gecelerinde sahne almaktadır. Hayranlarıyla katıldığı etkinliklerde bir araya gelen sanatçı, hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmaktadır. Eğer Sedat Uçan’a ulaşmak istiyor ve yapacağınız etkinliklerde sanatçımızın yer almasını istiyorsanız aşağıda iletişim metnini okuyup gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.
dividerdivider

Konser Fotoğrafları