MENAJERLİK HİZMETİ VERDİĞİMİZ SANATÇILAR ,KONUŞMACILAR VE HAFIZLAR

dividerdivider

MENAJERLİK HİZMETİ VERDİĞİMİZ HAFIZLAR

dividerdivider

Öztürk Organizasyon Hakkında

Öztürk Organizasyon olarak 5 yıldır belediyelere, derneklere, düğünlere ve diğer özel kurumlara organizasyon hizmeti veren bir kurumuz.

Verdiğimiz Hizmetlerimiz;

Dini günlerdeki etkinliklerin organizasyonunu yapmak, Tasavvuf, Ezgi ve İlahi Konser Sanatçılarının konserlerini organize etmek,

Dünya birincisi Kuran hafızlardan Kuran tilavetleri organizasyonları düzenlemek, dini, tarihi, konferans, söyleşi ve panel organizasyonları yapmak,

İslami Düğün Organizasyonlarında danışmanlık yapmak,

Dini konularda, Aile ilgili konularda, Tarihi büyüklerimizle ilgili konularda seminerler düzenlemek ve konuşmacı organizasyonunu yapmak,

Ramazan ile ilgili tüm etkinlikleri organize etmektir.

Birçok Belediyelerin organizasyon şirket anlamında bir çok sorunları olduğunu biliyoruz.

Hedefimiz, sorunları çözebilendürüstpratiksanatçı organizasyonlarında yeterlilik sahibi olan bir şirket olduğumuzu tüm belediyelere anlatmaktır.

Sanatçı organizasyonları ile ilgili sorularınız olursa size bir telefon kadar yakınız.

Organizasyon şirketimiz ünlü ilahi sanatçısı Sedat Uçan menajeri olarak, tüm tören, açılış, konser taleplerinizi yerine getirmek için faaliyet yürütmektedir.

Festival Ve Konser Etkinliklerinin Aranan İsmi

 

Özel gün ve gecelerinizin organizasyonlarını yapan şirketimiz Öztürk Organizasyon, birçok değerli sanatçı ile anlamlı bir anı bırakacak faaliyetler yapmaktadır. Öztürk Organizasyon olarak ülke genelinde yapılan festival organizasyonları ya da program dahilinde konserler verilmektedir.

 

Festivalin yanında, kültür sanat etkinlikleri, açılış, gün, gece ve davetlerde katılım sağlanmaktadır. Ramazan aylarında özellikle ilahi konusunda geniş bir repertuara sahip sanatçılarımız, deneyimli kadromuz ile sizlerin organizasyonlarını yerine getirmekteyiz. Organizasyon şirketimiz ünlü ilahi sanatçısı Sedat Uçan menajeri olarak, tüm tören, açılış, konser taleplerinizi yerine getirmek için faaliyet yürütmektedir. Birçok ilahiye besteci ve ses sanatçısı olarak hayat veren Sedat Uçan, özel etkinliklerinizde de huzur ve mutluluk hissini size taşımaktadır.

 

Sedat Uçan Kimdir?

 

Erzurum doğumlu olan sanatçı, İspir İmama Hatip Lisesi mezunu olduktan sonra, daha çocuk yaşlarında merak saldığı, tasavvuf ve ilahi konularında çalışmalarına başlamıştır. Sadece ses sanatçısı olarak değil, bir besteci ve söz yazarı olarak da sanatçılık hayatına devam eden Sedat Uçan, ilk albümü olan “Muhammed’in Hürmetine” ile dinleyicilerinin huzuruna çıkmıştır. Bu albümünden sonra tanınan bir sanatçı olarak ülke çapında çok güzel tepkiler almıştır. Düzenli olarak albümlerini çıkarmaya devam eden sanatçı, Türkiye’de en çok hayrana sahip ilahi sanatçısı olma özelliğini de taşımaktadır. Özel günler, geceler ve açılışların aranılan ve talep edilen sanatçısı Sedat Uçan’ın etkinliklerinize katılmasını istiyorsanız şirketimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Gönül Sofranızdan Sebepleniyoruz

 

Birçok davete katılma isteğiyle zamanın bize tanıdığı fırsatlar dahilinde, sizin de davet etmeniz durumunda, sevinerek mutluluğunuzu çoğaltmak gayreti ve amacında hareket etmekteyiz. İlahileriyle bazen coşturan, bazen hüzünlendiren, bazen kalbimize dola Sedat Uçan iletişim bilgileri için, organizasyon şirketimizle iletişime geçiniz. Organizasyonlarımız arasında düğün ve nişan etkinliklerinize iştirak ediyor, gönül sofranızdaki kırıntılara talip oluyoruz. Anılarınızda güzel bir an olarak hatırlanacak düğün ve nişan merasimlerinizde, açılışını yapmak istediğinizi işletmelerinizin gün ve davetlerinde zengin kadromuz ile ozturkorganizasyon.com.tr markasına güveninizi boşa çıkarmayacağız. Faaliyetlerimiz içinde bulunan, festival ve konserler için özveriyle ve dikkatle hazırlık yapıyor, insanların yüzünde bir tebessüm bırakmanın amacını güdüyoruz.