Sedat Uçan Resmi Menajeri

Sedat Uçan Resmi Menajeri

SEDAT UÇAN

diver

Sedat Uçan Resmi, 1975’de Erzurum’un Ardıçlı köyünde doğan Sedat Uçan tasavvuf müziğine ilgi duymaktadır. İspirde imam hatip lisesinden mezun olarak kendini tasavvuf müziğine adaması ile besteleri ve sesi ile ilgi odağı olmuştur.

Avrupa’da da oldukça ilgi gören Sedat Uçan ilahi sanatçılar arasında oldukça ilgi görmektedir.İlk albümü olan Muhammed’in Hürmetine ile hayran kitlesine kendini duyuran Sedat Uçan beğeni kazanmıştır.

Sedat Uçan resmi menajeri

Müslümanların beğenerek dinlediği ilahi sanatçı Sedat Uçan Avrupa’da pek çok Müslüman tarafından hayran kitlesine de sahip olan bir sanatçıdır.

Küçük yaşlardan beri ilgi duyduğu tasavvuf müziğini geliştirerek besteler yapan ve sesi ile duyurarak birçok kitlenin dikkatini çekerek başarı yakalamış bir sanatçı olma özelliği göstermektedir.

Birçok televizyon programına katılarak geniş bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Davetlerinizde  ve birçok etkinlikleriniz için güzel sesi ile kulaklarınızın pasını silecek olan Sedat Uçan iletişim için irtibat numaralarından ulaşarak organizasyonlarınızda Sedat Uçanı davet edebilirsiniz.

İletişim için Sedat Uçan resmi menajeri aracılığı ile ilahi ve   dini toplantılar gibi özel günlerinizde davetlilerinize güzel söyleyişiler ve Sedat Uçan ile ilahi ziyafeti yaşatacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

SANATÇININ BAZI VİDEOLARI

diver

SANATÇININ BAZI GÖRÜNTÜLERİ

diver

SANATÇI İÇİN TEKLİF İSTE

Formu doldurduktan sonra müşteri temsilcimiz size ulaşacaktır.

diver