MEHMET CİHAT KILIÇ

diver

19 Kasım 1976 yılında dünyaya gelen Mustafa Cihat Kılıç, ailesinin dört çocuğundan son ferdi olmuş ve ismini babası koymuştur. Ortaokulu İmam Hatim ‘te okumuş ve okulda sessizliği ve az konuşan ama çok dinleyen bir öğrenci olarak bilinen Mustafa Cihat, lise eğitimi aldığı sırada tam aksine çok konuşan ve az dinleyen bir öğrenci olmuştur. Hayatının en önemli adımlarından biri olarak lise yıllarında bir radyoda görev almış ve arkadaşlarıyla birlikte bir müzik grubu kurmuştur. Antalya‘da bulunduğu sıralarda dostlarıyla beraber kurduğu müzik grubuyla içinden geçenleri anlatmış ve tüm dikkatleri üzerine çekmiştir.

1997 yılına gelindiğinde ise çok sevdiği bir dostu olan Eşraf Ziya, onu İstanbul‘a davet etmiş ve müzik firması kurmayı teklif etmiştir. 1998 yılında “Marmara müzik“ isimli bir şirket adı altında değerli dostu ile beraber sesini duyurmak için büyük bir fırsat olmuştur.

Ezgilerinin kendine özgü bir özelliği olmuştur. Müzik çalışmalarının yanı sıra dikkat çekici başarılı yapıtlarda da imzası bulunmuştur. “Hasbelkader Sitesi“ (tiyatro – komedi) ve ”The İmam“ isimli filminin de gün yüzüne çıkmasında büyük bir paya sahip olmuştur. İlk albümünü 2002 yılında piyasaya sürmüştür.
Ezgi Sanatçısı Mustafa Cihat Kılıç ile ilgili konser organizasyonu, etkinlik teklifi, iletişim ve menajerllik bilgileri için iletişime geçebilirsiniz.

SANATÇININ BAZI VİDEOLARI

diver

SANATÇININ BAZI GÖRÜNTÜLERİ

diver

SANATÇI İÇİN TEKLİF İSTE

Formu doldurduktan sonra müşteri temsilcimiz size ulaşacaktır.

diver