İBRAHİM ÇUŞAN

diver

İbrahim Cuşan, 1984 Samsun ili Kavak ilçesi doğumludur. İlk öğretimini Kavak ilçesi Duman Köyünde tamamlamıştır. İlkokul sonrası Kavak Yaşardoğu Kur’an Kursun’da başladığı Kur’an-ı Kerim ve dini bilgiler eğitimini Ankara ili Kızılcahamam ilçesinde hafız olarak tamamlamıştır. Tasavvuf musikisiyle de o yıllarda tanışmıştır.

1998 yılında Ankara ili Çubuk ilçesinde orta öğrenimini tamamlamış ve yine aynı ilçede İmam-Hatip lisesinde eğitimine devam etmiştir. Lise yıllarında yerel bir radyoda programlar yapmış, Kur’an-ı Kerim ve Ezan’ı güzel okuma yarışmalarında dereceler kazanmıştır. İmam-Hatip lisesinin ardından Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde İmam-Hatiplik görevine atanmıştır. Bu sırada Ankara’da çeşitli radyolarda programlar yapmaya devam etmiştir.

2007 yılında ağabeyi Salih CUŞAN’la birlikte söz ve besteleri kendilerine ait olan “İLAHİCE AŞK” isimli albümü ile dinleyicisinin karşısına çıkmıştır. 2009 yılında başladığı 2. albüm çalışmalarını 2011 yılında tamamlayarak “GÜL YAĞMURLARI” albümünü dinleyicinin beğenisine sunmuştur. 2012 yılında da Kutlu Doğuma özel ”Kutlu Doğum ve Öksüz Kaldı Medine” eserlerini hazırlayarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Bir buçuk yıl nota ve şan dersi almış olup 4 yıldır ney üflemeye gayret göstermektedir. Bunun yanında söz, beste ve yorumlarıyla bir çok sanatçıya katkıda bulunmuştur.
İlahi Sanatçısı İbrahim Çuşan ile ilgili konser organizasyonu, etkinlik teklifi, iletişim ve menajerllik bilgileri için iletişime geçebilirsiniz.

SANATÇININ BAZI VİDEOLARI

diver

SANATÇININ BAZI GÖRÜNTÜLERİ

diver

SANATÇI İÇİN TEKLİF İSTE

Formu doldurduktan sonra müşteri temsilcimiz size ulaşacaktır.

diver