Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim, 1959 Boyabat doğumlu Ahmet Şimşirgil bir tarih profesörüdür. Atatürk Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesinden mezun olan Şimşirgil, Marmara Üniversitesi’ne geçiş yaptı.  Uyvar’ın Osmanlılar Tarafından Fethi ve İdaresi tezi ile Doçent ünvanına kavuşan tarih adamı daha sonrada yine burada Profesör oldu. Evli ve üç çocuk babası olan Şimşirgil, özellikle Osmanlı Tarihi konferansları ile bilinmektedir. Profesör doktor Ahmet Şimşirgil menajerlik bilgileri için Öztürk Organizasyonu ziyaret edebilirsiniz.

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim

Profesör doktor Ahmet Şimşirgil, Türkiye gazetesinde aktif olarak Cuma Divanı yazıları yayınlamaktadır. 27 Adet kitabı bulunan Şimşirgil, Osmanlı padişahlarını ve kayı boyunu kitapları ile ele almıştır. Ayrıca yine Osmanlı çerçevesinde birçok makalede dergilerde yayınlanmıştır. Kayı birden ona kitap serisi, Adalet, Ustaları, Valide Sultan ve Harem, Osmanlı gerçekleri gibi kitapları ile konuşmacıyı yakından tanımaktayız. Osmanlı padişahlarını hikayelerle anlatan Şimşiroğlu, padişahların lakaplarına da atıflarla değiniyor.  Etkinliklerde, Televizyon programlarında söyleşi ve sohbetlere katılan Profesör doktor Ahmet Şimşirgil iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Menajerlik Numaraları

Cep: 0553 593 3625  Cep: 0552 245 3425 Cep: 0532 288 1115  Cep: 0533 314 6125 Mail: info@ozturkorganizasyon.com.tr

dividerdivider

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim

Öztürk organizasyonun menajerlik hizmeti verdiği konuşmacılardan biri olan Profesör doktor Ahmet Şimşirgil etkinliklerinde sizleri yalnız bırakmıyor. Etkileyici hitabı ve üstün tarih bilgisi ile yakından tanıdığımız konuşmacı konferans ve toplantı etkinliklerine katılım sağlıyor. Profesör doktor Ahmet Şimşirgil mesajerlik hizmetlerimizin detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Radyo ve televizyonlarda söyleşilere katılan Ahmet Şimşirgil, yazdığı kitaplar ile tarihi yakından inceleyen bir tarih profesörüdür. Güncel olarak Lalegül TV, Cine5, TGRT, TRT 1 ve TGRT FM gibi radyo ve TV programlarına katılmaktadır. Osmanlı padişahlarının kişiliklerinden devrin tüm gerçekliklerine kadar anlatan Şimşirgil konferans ve toplantı organizasyonlarına katılmaktadır. Profesör doktor Ahmet Şimşirgil telefon numarası,mail adresi gibi iletişim bilgilerine Öztürk organizasyon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim

Televizyon, radyo kanallarına, konferanslara konuk olan Ahmet Şimşirgil, organizasyonlarda insan ve tarihi anlatmaktadır. Osmanlı dönemine ait padişahların hayatını ve düşüncelerini, lakaplarını ve halkla ilişkilerini söyleşilerinde anlatmaktadır. Özellikle padişahların adaleti nasıl sağladıkları konusunda mizahi söylemleri bulunan Profesör doktor, davetlerinize icabet etmektedir. Öztürk organizasyon aracılığı ile Ahmet Şimşirgil’in uygunluğunu sorgulayıp, konuşmacıyı sitemiz üzerinden konferans yapması için davet edebilirsiniz. Profesör doktor Ahmet Şimşirgil iletişim bilgileri sitemizde paylaşılmamaktadır. Konuşmacı için isim, soy isim, tarih ve telefon numarası bilgilerini sitemize gönderip teklif isteyebilmek mümkündür. Müşteri temsilcileri konuşmacının programına göre sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Numaranızı Bırakın, Biz Sizi Arayalım!