Ömer Döngeloğlu İletişim

Ömer Döngeloğlu İletişim, Türkiye’nin önde gelen yazar ve ilahiyatçılarından biridir. Ayrıca program yapımcılığı ve sunuculuk da yapmakta olan Ömer Döngeloğlu, 1968 yılında Tokat’ın Zile ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokulu Zile Altınyurt İlkokulu’nda, lise eğitimini ise Zile İmam Hatip Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise Sakarya Üniversitesi’nde almıştır. Sakarya Üniversitesi İlahiyat bölümü mezunudur. İyi derecede Arapça ve İngilizce dillerini bilmektedir. Ömer Döngeloğlu, evli ve beş çocuk babasıdır. Yaşamını İstanbul ilimizde sürdürmektedir.

Ömer Döngeloğlu İletişim

Ömer Döngeloğlu İletişim, 1986 ve 1996 yılları arasında on yıllık bir süre memleketi olan Tokat’ın Almus ilçesinde İmam Hatiplik görevini üstlenmiştir. Bu görevinden sonra hocamız, kamu kuruluşlarında çeşitli kademelerde Şef Müdür Yardımcılığı ve Arşiv Müdürlüğü görevlerinde idareci olarak çalışmıştır. Özel ilgi alanı olan Siyer-i Nebi ve İslam Tarihi üzerine çeşitli araştırmalar yapmış olup bu konularda geniş bir bilgi birikimine sahip olmuştur. Kanal 7 ekranlarında yaptığı programlarla daha çok tanınan hocamız halen İstanbul’da yaşamakta olup İslam adına yaptığı çalışmalarına devam etmektedir.

Sosyal Medya’da ÖMER DÖNGELOĞLU

Menajerlik Numaraları

Cep:0553 593 3625  Cep:0552 245 3425 Cep:0532 288 1115  Cep:0533 314 6125 Mail: info@ozturkorganizasyon.com.tr
Ömer Döngeloğlu İletişim

Ömer Döngeloğlu İletişim

Ömer Döngeloğlu İletişim, Kanal 7 ekranları dışında başka çeşitli ulusal kanallarda ve çeşitli radyo kanallarında da misafir katılımcı olarak yer almıştır. TRT, Mehtap tv. , Hilal tv. , Kanal a ve Kon. tv. kanallarında ve birçok radyo programlarında yer almıştır. Ayrıca hocamız kendi hazırlayıp sunduğu radyo programlarıyla ile de sevenleriyle buluşmuştur. 2006, 2007, 2008 ve 2009 yıllarında Ramazanda Kanal 7 ekranlarında yayınlanan “Eyüp Sultan’da Sahur Özel” ve Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti” adlı programı ve haftada bir gün yayına sunulan “O’nun İzinde” ve 2008 yılında yine Kanal 7 ekranlarında yayınlanan “Önden Gidenler” adlı programıyla ekranlarda yer almıştır. Ayrıca sanatçı çeşitli radyo programları da yapmıştır.

Ömer Döngeloğlu İletişim

Ömer Döngeloğlu İletişim, 2007 ve 2008 yıllarında Lalegül FM’ de “Gönüllerin Gülü” adlı programı hazırlayıp sunuculuğunu üstlenmiştir. Hocamız ayrıca Radyo 15, Burç FM,  Moral FM, Özel FM ve Marmara FM gibi birçok radyo kanalına da konuk olarak davet edilmiştir. Hocamız imkân buldukça yurt dışında yapılan, özellikle İslam tarihi ve Siyer-i Nebi konulu konferanslara, söyleşilere ve seminerlere katılmıştır ve halen bu tür etkinliklere katılımını elinden geldiğince yapmaya çalışmaktadır. Hocamız engin bilgileriyle hepimizi bilgilendirmekte ve İslam adına çalışmalarına devam etmektedir. Hocamız yaşamı boyunca çeşitli eserlere imzasını atmıştır. Bu eserlerinde dini konuları elen alan hocamız birçok kitap yazmıştır. Aşağıdaki metinde Ömer Döngeloğlu hocamızın eserlerinin olduğu metne ulaşabilirsiniz.

dividerdivider
Ömer Döngeloğlu Menajeri

Ömer Döngeloğlu Menajeri

Ömer Döngeloğlu Eserleri Nelerdir?

Ömer Döngeloğlu İletişim, hocamız çalıştığı süre zarfında çeşitli eserler de ortaya çıkarmıştır. Bunlar; Peygamberin İzinde, Allah’a Adanmış Hayatlar, Yeryüzünün Yıldızları, Sözün Miracı; Dua, Allah Resulünü Görenler, Peygamberimizin Dostları ve Mus’ab bin Umeyr’ dir.  Bu kitaplardan ilki olan Peygamberin İzinde, 2000 yılında basılmıştır. 2011 yılında ise Allah’a Adanmış Hayatlar adlı kitabı yayımlanmıştır. Daha sonra 2012 yılında Peygamberimizin Dostları adlı kitabı yayımlanmıştır. 2014 yılında ise Allah Resulünü Görenler, Sözün Miracı: Dua, Mus’ab b. Umeyr adlı kitapları basılmıştır. Hocamızın yazdığı toplam 6 eser bulunmaktadır.

Ömer Döngeloğlu İletişim

Ömer Döngeloğlu İletişim, hocamızı çeşitli etkinlerde, panellerde ve konferanslarda katılımcı olarak konuk etmek istiyorsanız Ömer Döngeloğlu İletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ömer Döngeloğlu Resmi Menajeri aracılığıyla sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır. Öztürk Organizasyon, Ömer Döngeloğlu için menajerlik sağlamakta. E-mail adresimizden ve telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçerek Ömer Döngeloğlu Menajeri ile kolaylıkla görüşebilirsiniz. Ömer Döngeloğlu verdiği konferans, seminer ve panellerde engin bilgi birikimiyle yer almakta ve hepimizi dini konularda bilgilendirerek ufkumuzu açmaya devam etmektedir.

Numaranızı Bırakın, Biz Sizi Arayalım!

ÖMER DÖNGELOĞLU’NUN BAZI VİDEOLARI

dividerdivider