Hatice Kübra Tongar İletişim

Hatice Kübra Tongar İletişim, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.  Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünde yüksek lisans eğitimini bitiren sanatçı sosyal medya ve habercilik sektöründe uzmanlaşmıştır. Evli ve 2 çocuk annesi olan Tongar, gazetelerde çalıştıktan sonra İnternet Haber’de yıllarca çalışmıştır. Şu sıralar ise Gazeteciler internet sitesinde Genel yayın yönetmenliği yapmaktadır. Sanatçı bir çok televizyon programında çocuk ve aile danışmanı sohbet ve söyleşilerine katılıp dini sohbetlerle aile ve çocuk konularını ele almaktadır. Hatice Kübra Tongar Menajerlik hizmetini veren Öztürk organizasyon ile iletişime geçip, sanatçıyı organizasyonlarınıza davet edebilirsiniz.

Hatice Kübra Tongar İletişim

Çocukların adetlere göre değil ayetlere göre eğitilmesi gerektiği söyleyen Hatice Kübra Tongar, bu söylemini Fıtrat Pedagojisi kitabında dile getirmiştir. Annesinin sözünü dinlemeyen çocuklara nasıl yaklaşılması gerektiği, çocukların insanlarla etkileşiminde annenin rolü gibi birçok konuyu ele almaktadır. Sanatçı dini çerçeveler içerisinde aile ve çocuk danışmanlığı alanında söyleşiler vererek kadınları bilinçlendiriyor. Sanatçıya ulaşıp Kültür Sanat etkinliklerinde, özel organizasyonlarda aranızda görmek isterseniz, Hatice Kübra Tongar iletişim adresine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Menajerlik Numaraları

Cep: 0553 593 3625  Cep: 0552 245 3425 Cep: 0532 288 1115  Cep: 0533 314 6125 Mail: info@ozturkorganizasyon.com.tr

dividerdivider

Hatice Kübra Tongar İletişim

Hatice Kübra Tongar İletişim, Dini günlerde, özel dini organizasyonlarınızda menajerlik hizmeti veren Öztürk organizasyon 5 yıldır faaliyetlerini sürdürmektedir. Tasavvuf alanında uzman sanatçıları ile İlahi konser, konferans, söyleşi gibi dini ve Aile sohbetleri seminerleri gibi organizasyonların tamamı Öztürk organizasyon bünyesinde verilen hizmetlerdendir.

Aile sohbetleri çekirdek diye tabir edilen, Hatice Kübra Tongar’ın ifadesiyle küçük dünyamızın iletişimi için çok önemlidir. Öyle ki çocuklarımızın beslenme alışkanlığından ruh hallerine kadar birçok şey bu küçük dünyada gelişir. Tongar Fıtrat Pedagojisi’nin küçük yaşlarda çocuğa verilmesi gerektiğini böylece daha kendini bilen bireylerin yetiştiğinden bahsediyor. Çocuklarını başarıları ile yargılayan anne babaların aslında içsel olarak çocuklarda sevgisizlik hissettirdiğini Tongar, konuşmalarında sıkça dile getiriyor. Çocukların dini yönden eğitimini yaptığı konuşmalarla ailelere anlatan Tongar’a Öztürk organizasyon aracılığı ile ulaşmak mümkün. Hatice Zeynep Tongar menajerlik hizmetlerinin yanı sıra alanında uzman diğer sanatçıları organizasyonlarınızda görmek isterseniz sitemizden iletişime geçebilirsiniz.

Aile ve çocuk temalı söyleşiler, sohbetler düzenlemek isteyen belediye, özel kişi ve kurumları Öztürk organizasyona bekliyoruz. Sitemiz üzerinden aile ve çocuk danışmanlığı hizmeti veren Hatice Zeynep Tongar telefon numarası bilgisi verilmemektedir. Öztürk organizasyon adresi üzerinden sanatçı için teklif isteyebilir, organizasyon tarihinizde sanatçının müsait olup olmadığını inceleyebilirsiniz.

Numaranızı Bırakın, Biz Sizi Arayalım!