Cansu Canan Özgen İletişim

Cansu Canan Özgen İletişim, 1989 yılında İstanbul’da doğan Özgen, Eyüpsultan’da çocukluğunu geçirmiştir. Balat’ın mahalle kültürü ile büyüyen Cansu Canan, aynı zamanda Vildan Atasever’in de yeğeni. Teyzesinden dolayı birçok film ve sunuculuk teklifi aldığını söyleyen sanatçı ailesinin istekleri doğrultusunda bir kariyere başlar. İstanbul Teknik Üniversitesi maden mühendisliği bölümünü kazanan Özgen’in kafası hep sunuculuktadır. Üniversite hayatında maden ocaklarında staj yapan Özgen daha sonra okulunu yarıda bırakır. Diksiyon ve güzel konuşma ile ilgili dersler alıp gece gündüz çalışıp kendini geliştirir. Zor bir program uygulayan Özgen, hem güzel konuşup hem de anlamak için o kadar çalışır ki uykusuz geçen günlerden bahseder. Sonunda insanların dikkatini çeken Cansu Canan Özgen, sunuculuk kariyerine böylece adım atmıştır.

Cansu Canan Özgen İletişim

Cansu Canan Özgen, sunuculuğun yanı sıra moderatörlük yapmayı arzuladığını söylemektedir. Güzel sunucunun faaliyetlerinin bu arzusu ile paralellik gösterdiği görülmektedir. Sunuculuk kariyerine BJK TV de başlayan Özgen, 22 yaşında iken Haber Türk kariyerine başladı. Kısa sürede burada kendini sevdiren Cansu Canan, 6 yıl boyunca Haber Türk’te çalıştı. Talha Uğurluel ile birlikte yazdığı Osmanlı Şifreleri adında bir de kitabı bulunan Canan, tarihe olan merakını da sıkça dile getirmektedir.

Menajerlik Numaraları

Cep: 0553 593 3625  Cep: 0552 245 3425 Cep: 0532 288 1115  Cep: 0533 314 6125 Mail: info@ozturkorganizasyon.com.tr

dividerdivider

Cansu Canan Özgen İletişim

Cansu Canan Özgen İletişim, Bir maden mühendisi spiker olabilir mi? Üstelik genç güzel bir kadın. Cansu Canan Özgen, başarıyı arayan, çabalayan güçlü bir kadın. Kendisi doğu batı sentezinin bir örneği. Annesi Erzurum dadaşlarından, babası ise Selanik göçmeni bir memur çocuğu. Haber kanallarının vazgeçilmez isimlerinden biri olan Özgen, haber spikerliği dışında söyleyişi ve soru cevap etkinliklerine de katılmaktadır. Öztürk organizasyon bünyesinde Cansu Canan Özgen menajerlik hizmetlerini bulabileceğiniz gibi sanatçı ile ilgili detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Cansu Canan Özgen İletişim

Küçüklüğünde kendisine gelen film ve modellik teklifleri ile ilgilenmeyen sunucu, kendi yolunu çizmeyi tercih etmiştir. Çocukluğundan beri moderatörlük ve sunuculuk yapmak isteyen güzel sunucu başarılı bir geçmişe sahiptir. Lisans öğretimi devam ederken bu yolda çabalarına devam eden Özgen başarıyı kısa sürede yakalamıştır. Tam bir İstanbul hanım efendisi olan güzel sunucu, yakın zamana kadar haber sunuculuğu yapmıştır. Öztürk organizasyon bünyesinde Cansu Canan Özgen iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bunun için sitemizi ziyaret edip, sanatçı teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Formu doldurduktan sonra müşteri hizmetleri temsilcileri sizinle iletişime geçecektir. Etkili konuşma becerisine sahip olanCansu Canan Özgen menajerlik hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiler için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

Numaranızı Bırakın, Biz Sizi Arayalım!