Ali Tel İletişim

Ali Tel İletişim, Organizasyonlarınıza Hafız Ali Tel’i misafir etmek istiyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşarak Ali Tel menajeri ile e-mail veya telefon yoluyla bağlantı kurabilirsiniz. Öztürk Organizasyon, Ali Tel için menajerlik sağlamakta. Hafız Ali Tel’i programlarınızda, etkinliklerinizde, organizasyonlarınızda davet etmek istiyor ve menajerlik gibi konularda bilgi almak istiyorsanız yine Ali Tel iletişim adreslerinden Hafız Ali Tel Resmi Menajeri ile kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Hafız Ali Tel’in muhteşem sesiyle yaptığı tilavetleri bir de canlı olarak dinlemek istiyorsanız yine iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya’da Ali Tel

Menajerlik Numaraları

Cep: 0553 593 3625  Cep: 0552 245 3425 Cep: 0532 288 1115  Cep: 0533 314 6125 Mail: info@ozturkorganizasyon.com.tr
Ali Tel İletişim

Ali Tel İletişim

dividerdivider
Ali Tel Menajeri

Ali Tel Menajeri

Ali Tel Kimdir?

Ali Tel İletişim, 1983 yılında Erzurum’da dünyaya gelen bir hafızımızdır. Daha dört-beş yaşlarındayken Kuran’ı Kerim ile tanışan hafızımız, babası aracılığıyla Kuran’ı Kerim’i yüzünden öğrenmiştir. Ayrıca Ali Tel, ünlü bir hafızımız olan İsmail Biçer Hoca Efendinin Beyazıt Camii’ndeki Tilavet odasında tilavet dersleri almış bulunup, Hoca Efendiden tilavet hakkında birçok bilgi öğrenmiştir. 1993 yılında ise Hafızlık eğitimini Amasya Büyük Ağa Medresesi’nde görevli Seyit Ahmet Fırat hocadan almıştır. 3 yıllık eğitim süresince Tecvid, Kıraat ve Talim derslerini de bu medrese de almıştır. Ayrıca, Ali Tel Amasya’da bulunduğu sıralarda Amasya Belediye Konservatuarı eğitimcilerinden Tasavvuf Musikisi alanında dersler alıp bu konuda kendisini geliştirmiştir ve çeşitli musiki topluluklarında görev almıştır. Evli ve iki çocuk babası olan Hafız Ali Tel, Ankara ‘nın Çankaya ilçesinde bulunan Tapu Kadastro Camii’nde İmam Hatiplik görevini halen sürdürmektedir.

Ali Tel İletişim

Ali Tel İletişim, 2009 yılında Türkiye genelinde yapılan Kuran’ı Kerim’i güzel okuma yarışmasında birincilik ödülüne sahip olmuştur. Hafız Ali Tel yine 2010 yılında Dünya genelinde yapılan Uluslararası Kuran’ı Kerim’i güzel okuma yarışmasında Kuveyt’te ülkemizi temsil etmiştir. Uluslararası Kuran’ı Kerim’i güzel okuma yarışmasında birincilik ödülünü ülkemize kazandırmış ve gurur kaynağımız olmuştur. Ali Tel’in aldığı birincilikler sadece bu ödüller değildir. Lise yıllarında da Kuran’ı Kerim okuma ve tilavet yarışmalarında birincilikler elde etmiştir.

Ali Tel İletişim, İlk görevine Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı İmam Hatip kadrosunda İmam Hatip olarak başlamıştır. Ankara ve Konya’da bulunan Camilerde görev almıştır. Şuan hala Ankara’nın Çankaya ilçesinde görev yapmaktadır. Örnek aldığı hocaların ise Araplardan Muhammed Leysi, Türklerden ise Eyüp Sultan Camii İmam Hatibi olan Erhan Mete hoca olduğunu söylemiştir. Özellikle Eyüp Sultan Camii İmam Hatibi olan Erhan Mete hocanın tilavetini dinlememizi ısrarla tavsiye etmektedir.

Ali Tel

Ali Tel, Kuran’ı Kerim’in asıl lehçesini ve İstanbul lehçesini harmanlayarak bizlere güzel bir Kuran’ı Kerim tilaveti vermektedir. Kuran’ı Kerim tilavetlerinden önce en az 2 saat prova yaptığını söyleyen hocamız, sesini korumaya çok dikkat ediyor. Bunun için de uykusunu iyi aldığını söyleyen hafızımız, sıvı tüketiminde ise soğuk, sıcak ve asitli içeceklerden uzak durmanın sesi koruduğundan bahsediyor. Ali Tel verdiği röportajlarında Kuran’ı Kerim tilaveti konusunda eğitimler verecek misiniz? Sorusu yöneltildiğinde, Allah vergisi bir yeteneğe sahip olduğunu ancak kendisinin iyi bir eğitimci olduğunu düşünmediğini ifade ederek eğitim vermeyeceğini kibar bir ifadeyle dile getirmiştir.

Ali Tel İletişim, Ayrıca her gün farklı bir yerde Kuran tilaveti vermenin eşsiz bir duygu olduğundan da bahsetmiştir. Hocamız Kuran’ı Kerim okurken onu en çok etkileyen şeyin ise insanların büyük bir içtihat ve edeple Kuran’ı Kerim tilavetini dinlemeleri olduğunu belirtmiştir. Hocamız Türkiye’nin en iyi Kuran’ı Kerim tilaveti yapan hocalarından olup bu yeteneğiyle hepimizin kulaklarının pasını silmeye devam etmektedir. Güzel sesiyle hepimizi mest eden hocamız çeşitli organizasyonlarda, etkinliklerde ve programlarda bizlere Kuran’ı Kerim Tilaveti vermeye devam etmektedir. Hocamıza nasıl ulaşacağınız konusunda ise aşağıdaki metinde sizi bilgilendirdik.

Numaranızı Bırakın, Biz Sizi Arayalım!

ALİ TEL’İN BAZI VİDEOLARI

dividerdivider